preskoči na sadržaj

Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar

Stručno vijeće strojarstva

OBRANA ZAVRŠNIH RADOVA

Autor: SANJA RAŠIĆ, 26. 5. 2020. 21:27

AKTIV STROJARSTVA

OBRANA ZAVRŠNIH RADOVA

Školska godina 2019./2020.

 

Kabinet/Učionica 1. „Glavni školski ulaz“

Ponedjeljak 01.06.2020. 9:00h

Mentor: MILOŠ MIĆIĆ

Sustručnjak: Matej Matijević

Sustručnjak: Ljubomir Varićak

Tehničar za vozila i vozna sredstva

Razred: 4.1 TV

Predmet: Vozila i vozna sredstva

  1. Spojke na vozilima-Dejan Tojagić 08:50h
  2. Diferencijali-Saša Gašparović 08:55h
  3. Tehnički pregled osobnog automobila-Đorđe Đurić 09:00h
  4. Smanjenje emisije štetnih produkata izgaranja-Aleksa Stanić 10:30h
  5. Geometrija kotača-optika. Branislav Ilijić 10:35h

 

Kabinet/Učionica 1. „Glavni školski ulaz“

Ponedjeljak 01.06.2020. 12:00h

Mentor: MATEJ MATIJEVIĆ

Sustručnjak: Miloš Mićić

Sustručnjak/Razrednik: Nikola Mendeš

Tehničar za vozila i vozna sredstva

Razred: 4.A TV

Predmet: Vozila i vozna sredstva

  1. Sustav upravljanja vozilom-Matej Bočkaj 12:00h
  2. Kočioni sustav na automobilu-Vedran Potočki 12:05h
  3. Vrste i konstrukcija karoserija-Matko Eles 12:10h
  4. Prigušnici vibracija na automobilima-Antonio Martan  13:40h
  5.  Konstrukcija i princip rada Wankel motora-Domagoj Banožić 13:45h

Predmet: Obnovljivi izvori energije

  1. Konstrukcija i princip rada vjetroagregata- Krešimir Černok 13:50h

 

Kabinet/Učionica 1. „Glavni školski ulaz“

Utorak 02.06.2020. 9:00h

Mentor:BRANKO RADANOV

Sustručnjak: Matej Matijević

Sustručnjak: Bojan Bogdanović

Razred: 3.II JMO

Automehaničar

Predmet: Tehnike motornih vozila

  1. Zamjena lanca i lančanika-Ljubiša Veselinović 08:50h
  2. Zamjena klipnih prstenova-Branko Korkurtović 08:55h
  3. Remont i popravak kočnica-Nebojša Lukić 09:00h
  4. Generalni popravak motora-Marko Nedić 10:30h
  5. Remon ili zamjena upravljačkog sklopa vozila-Marko Šuljak 10:35h
  6. Zamjena nosača motora-Vladimir Petrović 10:40h

 

Utorak 02.06.2020. 12:00h „Glavni školski ulaz“

Mentor:Matej Matijević

Sustručnjak: Branko Radanov

Sustručnjak: Bojan Bogdanović

Razred: 3.b JMO

Automehaničar

Predmet: Tehnike motornih vozila

  1. Zamjena seta kvačila- Domagoj Jukić 12:00h
  2. Veliki servis motora-Marko Šimunović 12:05h
  3. Zamjena pumpe za vodu- Benjamin Rukovanjski 12:10h
  4. Zamjena zupčastog remena-Josip Divljaković- Nije predao Završni rad

Kabinet/Učionica 38.  „Sporedni ulaz kraj Nikole Tesle“

Ponedjeljak, 01.06.2020. 09:00h

Mentor:LJILJA MILOŠEVIĆ

Sustručnjak: Nikola Mendeš

Sustručnjak: Bojan Bogdanović

Razred: 3.b JMO

Vodoinstalateri

Predmet: Tehnologija vodovodnih instalacija

  1. Cijevi za vodovodne instalacije-Josip Matijević 09:00h
  2. Montaža kupaoničkih elemenata-Filip Kušenić  09:05h

 

 

Voditelj aktiva strojarstva

Matej Matijević, mag.ing.mech.

 [više]

Odabrane teme i mentori za završni rad Vijest ima dokument u privitku

Autor: NIKOLA MENDEŠ, 29. 10. 2019. 21:27

 [više]

TEME ZA ZAVRŠNI RAD-strojarstvo Vijest ima dokument u privitku

Autor: NIKOLA MENDEŠ, 12. 10. 2019. 20:54

 [više]

TERMINI I KOMISIJE ZA OBRANU ZAVRŠNIH RAVA – AKTIV STROJARSTVA

Autor: SANJA RAŠIĆ, 3. 6. 2019. 17:52

TEHNIČAR ZA VOZILA I VOZNA SREDSTVA, IV 1 TV, ispit je u četvrtak, 06.06.2019. u 11.30 h 

Miloš Mićić, predsjednik i član

Aleksandar Patković, predsjednik i član

Ljubomir Varićak, član

 

VODOINSTALATER IIIb JMO, ispit je u srijedu, 05.06.2019. u 11.00 h

LJilja Milošević, predsjednik

Aleksandar Patković, član

Bojan Bogdanović, član

 

AUTOMEHANIČAR III b, III 2- JMO, ispit je u srijedu, 05.06.2019. u 10.30 h

Matej Matijević, predsjednik i član

Branko Radanov, predsjednik i član

Bojan Bogdanović, član

 [više]

Arhiva naših vijesti   
 



FILM o našoj školi

      

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Školsko zvono
  I. smjena II. smjena
1. 07.00-7.45 13.10-13.55
2. 07.50-8.35 14.00-14.45
3. 08.40-09.25 14.50-15.35
  Veliki odmor Veliki odmor
4. 09.40-10.25 15.50-16.35
5. 10.30-11.15 16.40-17.25
6. 11.20-12.05 17.30-18.15
7. 12.10-12.50 18.20-19.00

slobodne aktivnosti 

  I. smjena II. smjena
1. 7.00-7.40 13.50-14.30
2. 7.45-8.25 14.35-15.15
3. 8.30-9.10 15.20-16.00
  Veliki odmor Veliki odmor
4. 9.20-10.00 16.10-16.50
5. 10.05-10.45 16.55-17.35
6. 10.50-11.30 17.40-18.20
7. 11.35-12.15 18.25-19.00

VIRTUALNA KNJIŽNICA NAŠE ŠKOLE

 Radno vrijeme školske knjižnice:

ponedjeljak, srijeda i petak

od 7:00 do 13:00

utorak i četvrtak

od 13:00 do 19:00

on-line katalog školske knjižnice

Korisni linkovi
 > e-Usmjeravanje
 > CISOK
 > HZZ

Virtualne učionice

CMS za škole logo
Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar / Blage Zadre 4, HR-32010 Vukovar / ss-tehnicka-ntesla-vu.skole.hr / ured@ss-tehnicka-ntesla-vu.skole.hr
preskoči na navigaciju