preskoči na sadržaj

Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar

Teme završnih radova

Teme završnih radova: školska godina 2020./ 2021.

AKTIV ELEKTROTEHNIKE:

NASTAVNIK:

TEME:

Boris Ivanković

1. Prepoznavanje lica kamerom i ESP32 modulom - Leon Buday, IVbTR

2. ESP32 Web server i daljinsko upravljanje uređajima -  Luka Bilandžić, IVbTR

3. LED nogometni semafor - Stella Edl, IVbTR

4. Robotski usisavač - Luka Kercel, IVbTR

5. Android studio aplikacija za prometne kamere - Matej Miok, IVbTR 

6. Android studio aplikacija – Sudoku - Josip Parlov, IVbTR 

Pera Crljen

ELEKTROENERGETIKA (IVaET)

1.Elektroenergetski sustav RH – Josip Sarađen

2. Proizvodnja električne energije – Ivan Goreta

3. Hidroelektrane – Filip Dizdar

4. Vjetroelektrane – David Kurkutović

5. – LUKAMAŽAR

AUTOELEKTRIKA (III2jmo)

6. Sekundarni kemijski izvor električne energije u vozilu – Aleksandar Milošević

Davor Filipjak

Automatsko vođenje procesa

1.  Zatvoreni automatski sustavi  Marko Šmigoc, IVaET

Elektroenergetika

2.  Izgradnja i održavanje niskonaponskih mreža - Petar Magoč, IVaET

3.  Elektrane u Hrvatskoj   - Ivan Gepert, IVaET

4. Uzemljenje u rasklopnim postrojenjima - Dejan Petko, IVaET

Cmiljan Miličević

1. Nuklearne elektrane – Danijel Martinović, IVaET

2. Kućanski aparati – Mateo Božinović, IVaET

3. Energetski neovisne kuće – Salvador Magaš, IVaET

4. Nadzemni vodovi – Filip Budeš, IVaET

Sanja Konjević

Predmet: Električni strojevi

1. Pokretanje asinkronih motora – Borna Jurčić, IVaET

2. Trofazni transformatori – Marko Babić, IVaET

Predmet: Mjerenja u elektrotehnici

3. Termoelementi – Natalija Kovač, IV1ET

4. Električna brojila – Marko Božić, IV1ET

Nikola Stanojević

PREDMET: UVOD U RAČUNALNE MREŽE

  1. MEDIJI ZA PRIJENOS PODATAKA – RATKOVIĆ BOJAN, IV2TR
  2. VLAN – ĐUKIĆ NIKOLA, IV2TR

PREDMET: RAČUNALNE MREŽE

  1. VPN – RAJAKOVIĆ DAVID, IV2TR
  2. PROTOKOLI ZA RUTIRANJE – MALINOVIĆ NEMANJA, IV2TR

Boris Konjević

Predmet: Električne instalacije

  1. Instalacija zaštite od munje – Marko Rogan, IV1ET
  2. LED rasvjeta – Stefan Babić, IV1ET
  3. Električne instalacije stana – David Vojnović, IV1ET
  4. Fotonaponska elektrana TŠNT – Mile Žrvnar, IV1ET

Dušan Pejin

Elektrane na kruto gorivo – Zlatko Dujković, IV1ET
Mjerenja u elektroenergetskom postrojenju – Mladen Velisavljević, IV1ET
Zagrijavanje i hlađenje električnih strojeva – Tihomir Lazić, IV1ET
Prijenos i distribucija električne energije – Nikola Minić, IV1ET

 

 

NASTAVNIK:

TEME:

Saša Ostojić

  1. Hologrami i dvodimenzionalne projekcije - Luka Bogojević, IVbTR (DIJAGNOSTIKA I ODRŽAVANJE INFORMACIJSKIH SUSTAVA)
  2. Sigurnosne politike i njihova svrha - Domagoj Lukčević, IVbTR (SIGURNOST INFORMACIJSKIH SUSTAVA)
  3. Ojačanje sigurnosti GNU/Linux sustava ispravnim postavljanjem konfiguracije - Luka Štifić, IVbTR (SIGURNOST INFORMACIJSKIH SUSTAVA)
  4. VoIP - Antonio Seiler, IVbTR (KONFIGURIRANJE RAČUNALNIH MREŽA I SERVISA)
  5. Biometrijski sustavi – Sergej Karas, IVbTR (Sigurnost informacijskih sustava)

Miroslav Karan

Predmet: Napredno i objektno programiranje 

  1. Nasljeđivanje i polimorfizam u  objektno orijentiranom programiranju - Nikola Kovačević, IV2TR
  2. Izrada logičke igrice kao Windows aplikacije - Bojan Puvača, IV2TR
  3. Kontrola programa pomoću iznimaka - Dimitrije Dujmović, IV2TR
  4. Nizovi i kolekcije u C# - Dušan Ljubojević, IV2TR

 Predmet: Građa računala  

  1. Univerzalna serijska sabirnica - Aleksandar Zavišić, IV2TR

Sanja Rašić

Predmet: Skriptni jezici i web programiranje

1. Klijentske web tehnologije - Branimir Kuveždić, IVbTR 

2. Razvoj dinamičkih web aplikacija - Dominik Požarko, IVbTR

3. Interaktivna web stranica s promjenjivim sadržajem - Dino Ragač, IVbTR

4. Sigurni sustav prijave pomoću PHPa i MySqlia - Luka Bjelanović, IVbTR

Robert Todorović

1. Sigurnost baze podataka TSNT – Bruno Emić, IVbTR
2. AMD ryzen 5000 serija – Ivan Grbavac, IVbTR
3. Usporedba grafickih kartica rtx3000 i radeon 6000 serija – Vladimir Baran, IVbTR
4. Line follower robot (arduino) – Filip Bruner, IvbTR (Mikroupravljači)

Ivica Šandrk

Predmet: Upotreba informacijske tehnologiju u uredskom poslovanju

1. Napredna obrada video materijala – Leon Miškić, IVbTR

Predmet: Osnove računala

2. Usporedba HDD i SDD – Roberto Ivković, IVbTR

3. Ray tracing tehnologija – Miroslav Vagala, IVbTR

Predmet: Operacijski sustavi

4. Linux i njegove distribucije – Mario Osuski, IVbTR

 

 


Vremenik obrane zaršnih radova

POVJERENSTVA ZA OBRANU ZAVRŠNIH RADOVA

ŠKOLSKE GODINE 2020./2021.

(AKTIV ELEKTROTEHNIKE I INFORMATIKE)

 

 


FILM o našoj školi

      

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Školsko zvono
  I. smjena II. smjena
1. 07.00-7.45 13.10-13.55
2. 07.50-8.35 14.00-14.45
3. 08.40-09.25 14.50-15.35
  Veliki odmor Veliki odmor
4. 09.40-10.25 15.50-16.35
5. 10.30-11.15 16.40-17.25
6. 11.20-12.05 17.30-18.15
7. 12.10-12.50 18.20-19.00

slobodne aktivnosti 

  I. smjena II. smjena
1. 7.00-7.40 13.50-14.30
2. 7.45-8.25 14.35-15.15
3. 8.30-9.10 15.20-16.00
  Veliki odmor Veliki odmor
4. 9.20-10.00 16.10-16.50
5. 10.05-10.45 16.55-17.35
6. 10.50-11.30 17.40-18.20
7. 11.35-12.15 18.25-19.00

VIRTUALNA KNJIŽNICA NAŠE ŠKOLE

 Radno vrijeme školske knjižnice:

ponedjeljak, srijeda i petak

od 7:00 do 13:00

utorak i četvrtak

od 13:00 do 19:00

on-line katalog školske knjižnice

Korisni linkovi
 > e-Usmjeravanje
 > CISOK
 > HZZ

Virtualne učionice

CMS za škole logo
Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar / Blage Zadre 4, HR-32010 Vukovar / ss-tehnicka-ntesla-vu.skole.hr / ured@ss-tehnicka-ntesla-vu.skole.hr
preskoči na navigaciju