preskoči na sadržaj

Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar

Vremenik obrane zaršnih radova

Vremenik obrane završnih radova u ljetnom ispitnom roku školske 2019.2020. godine

Autor: SANJA RAŠIĆ, 25. 5. 2020. 21:17

Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar

Stručni aktivi elektrotehnike i računalstva

25.5.2020. Vukovar

 

Termini obrane završnih radova

u ljetnom ispitnom roku školske 2019.2020. godine

 

 

Ponedjeljak 1. lipanj 2020.   

Razred: IV.1ET

Razrednik: Siniša Sušić

Zanimanje: Elektrotehničar

Učionica: kabinet 40

Povjerenstvo: Sanja Konjević, Boris Konjević, Miroljub Tolić

r.br.

učenik

Mentor

Vrijeme dolaska

1.

Stefan Anđelković

Sanja Konjević

8:00

2.

Gordan Arsić

Miroljub Tolić

8:00

3.

Marko Bosić

Miroljub Tolić

8:00

4.

Srđan Dembicki

Boris Konjević

8:20

5.

Goran Dereta

Sanja Konjević

8:40

6.

Ognjen Dragić

Miroljub Tolić

9:00

7.

Momčilo Dugić

Miroljub Tolić

9:20

8.

Aleksandar Jakovljević

Boris Konjević

9:40

9.

Srđan Kalenić

Boris Konjević

10:00

10.

Milovan Lukić

Sanja Konjević

10:20

11.

Lazar Mrđanović

Sanja Konjević

10:40

12.

Dejan Petrović

Boris Konjević

11:00

 

Razred: IV.2TR

Razrednik: Robert Todorović

Zanimanje: Tehničar za računalstvo

Ponedjeljak 1. lipanj 2020.   

Učionica: kabinet 27

Povjerenstvo: Miroslav Karan, Dušan Pejin, Zoran Konjević

r.br.

Učenik

Mentor

Vrijeme dolaska

1.

Teodor Bakarić

Dušan Pejin

8:00

2.

Vanja Bilić

Dušan Pejin

8:00

3.

Danijel Cvijanović

Dušan Pejin

8:00

4.

Vedran Đurđević

Miroslav Karan

8:20

5.

Aleksandar Kolarić

Miroslav Karan

8:40

6.

Srđan Lazić

Miroslav Karan

9:00

7.

Boško Novaković

Miroslav Karan

9:20

8.

Miroslav Vuković

Dušan Pejin

9:40

9.

Aleksandar Vuksanović

Dušan Pejin

10:00

Utorak 2. lipanj 2020.           

Razred: III.2JMO

Razrednik: Jelica Lipovac-Dudaš

Zanimanje: Autoelektričar

Učionica: kabinet 40

Povjerenstvo: Pera Crljen, Bojan Bogdanović, Miroljub Tolić

r.br.

Učenik

Mentor

Vrijeme dolaska

1.

Luka Danilović

Pera Crljen

9:00

2.

Josip Majetić

Pera Crljen

9:00

3.

Bojan Jovanović

Pera Crljen

9:00

 

 

 

Utorak 2. lipanj 2020.           

Razred: IV.2TR

Razrednik: Robert Todorović

Zanimanje: Tehničar za računalstvo

Učionica: kabinet 27

Povjerenstvo: Zoran Konjević, Nikola Stanojević, Dušan Pejin

r.br.

Učenik

Mentor

Vrijeme dolaska

1.

Božić Aleksandar

Nikola Stanojević

8:00

2.

Miljan Galetin

Nikola Stanojević

8:00

3.

Nemanja Ignjić

Nikola Stanojević

8:00

4.

Nemanja Janić

Zoran Konjević

8:20

5.

Nemanja Lazić

Nikola Stanojević

9:40

6.

Bojan Mihajlović

Zoran Konjević

9:00

7.

Mladen Pravdić

Zoran Konjević

9:20

8.

Nedeljko Radanović

Nikola Stanojević

9:40

9.

Marko Zarić

Zoran Konjević

10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Srijeda 3. lipanj 2020.           

Razred: IV.aET

Razrednica: Danijela Senčić

Zanimanje: Elektrotehničar

Učionica: kabinet 40

Povjerenstvo: Davor Filipjak, Cmiljan Miličević, Pera Crljen

r.br.

učenik

Mentor

Vrijeme dolaska

1.

Karlo Alerić

Pera Crljen

8:00

2.

Dominik Bošnjak

Cmiljan Miličević

8:00

3.

Filip Đerek

Pera Crljen

8:00

4.

Josip Gavrić

Pera Crljen

8:20

5.

Karlo Herget

Pera Crljen

9:40

6.

Luka Juhas

Davor Filipjak

9:00

7.

Domagoj Kuruc

Davor Filipjak

9:20

8.

Igor Kvesić

Cmiljan Miličević

9:40

9.

Nikola Mezak

Davor Filipjak

10:00

10.

Antonio Nikšić

Pera Crljen

10:20

11.

Luka Njergeš

Cmiljan Miličević

10:40

12.

David Pavlešević

Cmiljan Miličević

11:00

13.

Gabrijel Veselić

Davor Filipjak

11:20

 

 

 

Srijeda 3. lipanj 2020.           

Razred: IV.bTR

Razrednica: Pera Crljen

Zanimanje: Tehničar za računalsrvo

Učionica: kabinet 27

Povjerenstvo: Sanja Rašić, Boris Ivanković, Robert Todorović

r.br.

učenik

Mentor

Vrijeme dolaska

1.

Đurica Dakić

Sanja Rašić

8:00

2.

Ines Gadanec

Boris Ivanković

8:00

3.

Vitomir Hardi

Sanja Rašić

8:00

4.

Vanesa Ivanković

Boris Ivanković

8:20

5.

Kristijan Kmet

Robert Todorović

9:40

6.

Andrej Milanović

Boris Ivanković

9:00

7.

Marin Miškić

Robert Todorović

9:20

8.

Petra Pušić

Robert Todorović

9:40

9.

Filip Subašić

Boris Ivanković

10:00

 

 

 

 

Četvrtak 4. lipanj 2020.        

Razred: IV.bTR

Razrednica: Pera Crljen

Zanimanje: Tehničar za računalsrvo

Učionica: kabinet 27

Povjerenstvo: Sanja Rašić, Ivica Šandrk, Saša Ostojić

r.br.

učenik

Mentor

Vrijeme dolaska

1.

Denis Beronja

Saša Ostojić

8:00

2.

Dominik Kristaj

Sanja Rašić

8:00

3.

Jan Malnar

Ivica Šandrk

8:00

4.

Ilan Mutavdžija

Ivica Šandrk

8:20

5.

Domagoj Nacega

Saša Ostojić

9:40

6.

Mateo Sejfović

Ivica Šandrk

9:00

7.

Karlo Stojanović

Sanja Rašić

9:20

8.

Borna Živić

Saša Ostojić

9:40

 

 

 [više]

Arhiva naših vijesti   
 



Završni radovi

 

U školskoj 2018./2019. godini popis tema za završne radove priložen je u dolje objavljenim dokumentima.

 

 

Za zanimanje ekološki tehničar teme su objavljene u dokumentu EKOLOŠKI TEHNIČAR - TEME ZAVRSNIH RADOVA.

Teme za sektor elektrotehnika i računalstvo objavljene su u dokumentu ELEKTROTEHNIKA I RACUNALSTVO.

U dokumentu STROJARSTVO BRODOGRADNJA METALURGIJA objavljene su teme za zanimanje tehničar za vozila i vozna sredstva.

VREMENIK IZRADE I OBRANE ZAVRŠNOG RADA

Teme za završni rad učenici biraju najkasnije do 31. listopada tekuće školske godine.

Završni rad brani se u:

  • LJETNOM ROKU – LIPANJ 2019. god. ( od 27.05.-14.06.2019.)
  • JESENSKOM ROKU – KOLOVOZ 2019. god. (od 22.08.-30.08.2019.)
  • ZIMSKOM ROKU – VELJAČA 2020.GOD. god.(od 04.02.-15.02.2020.)

Napominjem, da ćemo termine polaganja završnog rada prilagoditi kalendaru Ministarstva.

  • Datum prijave: 21. i 22.03.2019.god.
  • Datum predaje rada: 16. i 17.04. 2019.god.
  • Datum obrane rada: od 27.05. do 14.06.2019.

 


FILM o našoj školi

      

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
Školsko zvono
  I. smjena II. smjena
1. 07.00-7.45 13.10-13.55
2. 07.50-8.35 14.00-14.45
3. 08.40-09.25 14.50-15.35
  Veliki odmor Veliki odmor
4. 09.40-10.25 15.50-16.35
5. 10.30-11.15 16.40-17.25
6. 11.20-12.05 17.30-18.15
7. 12.10-12.50 18.20-19.00

slobodne aktivnosti 

  I. smjena II. smjena
1. 7.00-7.40 13.50-14.30
2. 7.45-8.25 14.35-15.15
3. 8.30-9.10 15.20-16.00
  Veliki odmor Veliki odmor
4. 9.20-10.00 16.10-16.50
5. 10.05-10.45 16.55-17.35
6. 10.50-11.30 17.40-18.20
7. 11.35-12.15 18.25-19.00

VIRTUALNA KNJIŽNICA NAŠE ŠKOLE

 Radno vrijeme školske knjižnice:

ponedjeljak, srijeda i petak

od 7:00 do 13:00

utorak i četvrtak

od 13:00 do 19:00

on-line katalog školske knjižnice

Korisni linkovi
 > e-Usmjeravanje
 > CISOK
 > HZZ

Virtualne učionice

CMS za škole logo
Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar / Blage Zadre 4, HR-32010 Vukovar / ss-tehnicka-ntesla-vu.skole.hr / ured@ss-tehnicka-ntesla-vu.skole.hr
preskoči na navigaciju