Poštovani učenici, cijenjeni roditelji i dragi kolege,

s velikim zadovoljstvom vas sve pozdravljam na početku nove školske godine. Svaka nova godina donosi nove izazove, prilike i mogućnosti za rast, učenje i razvoj.

Ovo je vrijeme kada se vraćamo u klupe, puni entuzijazma i želje za učenjem. Naši učenici su srce ove škole, a mi, kao njihovi mentori, nastojimo osigurati da svaki učenik ima priliku ostvariti svoj puni potencijal. Vjerujem da će ova godina biti ispunjena uspjesima, kako akademskim tako i osobnim.

Dragi učenici, pred vama su mjeseci učenja, rada i truda, ali i mjeseci druženja, stjecanja novih prijateljstava i iskustava koja će vas oblikovati kao osobe. Znajte da niste sami na ovom putu. Svi mi, vaši nastavnici i ja, ovdje smo da vam pružimo podršku i pomognemo vam u svakom koraku.

Roditeljima želim zahvaliti na povjerenju koje nam ukazujete povjeravajući nam obrazovanje i odgoj svoje djece. Vaša suradnja, razumijevanje i podrška ključni su za uspjeh naše zajednice.

Na kraju, želim nam svima uspješnu školsku godinu ispunjenu znanjem, prijateljstvom i pozitivnim iskustvima. Budimo zajedno u stvaranju okruženja u kojem će naši učenici napredovati i rasti.

Sretno svima i neka nam ova školska godina bude najbolja dosad!

Hvala,

ravnatelj Đorđe Lukić, prof.