Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar

Stručno vijeće kemije i biologije

Obilježen Dan škole

Autor: MIRA JAKŠIĆ, 22. 5. 2017.

Svečano je bilo na priredbi na kojoj je ravnatelj profesor Đorđe Lukić još jednom podsjetio na sve aktivnosti i uspjehe  učenika i nastavnika. Tom prigodom čestitao je svim učenicima koji su sudjelovali na svim razinama natjecanja. A učenicima koji su sudjelovali na državnim i županijskim natjecanjima uručio je i prigodne darove. Nagrađeni  učenici su:

• Denis Hardi iz IV. b TR i Krešimir Černok iz I. a TV razreda. Denis i Krešimir su u projektu „Čitanjem do zvijezda“ osvojili drugo mjesto na državnom natjecanju. Mentorice učenicima su bile knjižničarka Milena Roknić i profesorica Irina Marić;
  • Adriano Đukić, II. b TR - za osvojeno prvo mjesto i Bono Kovač, II. b TR  - za osvojeno drugo mjesto iz engleskog jezika na županijskom natjecanju uz pomoć mentorice, profesorice Tanje Stakić
  • Andrej Milanović I. b TR, Igor Lukić Tunjić, I. a EKT, Dejan Simić, III1 ET i Donald Petrović, III. b TR osvojili su prvo mjesto na županijskom natjecanju  u stolnom tenisu (Voditelji učenicima su bili profesorica Jasna Bekić i profesor Nikola Stanojević)
  • Gorana Petrovića, učenik III3 JMO razreda za osvojeno treće mjesto na županijskom natjecanju u skoku u vis. Voditelj učeniku bio je profesor Siniša Sušić i Zlatko Kelić.
  • Jovan Čeruvija, IV1 ET, Denis Hardi, IV. b TR, Marija Novak, III. a EKT, Ivana Žujić, I1 EKT, Svetlana Tripunović, I1 EKT, Aleksandra Nikolić, III. a EKT za osvojeno prvo mjesto na gradskom natjecanju mladih Crvenog križa, čija je voditeljica bila profesorica Dragana Lazić
  • Matej Mudri, II. a ET – prvo mjesto i Antonijo Kolak, II. a ET – drugo mjesto gradsko natjecanje u plivanju.

Podjeljene su pohvalnice maturantima za aktivno sudjelovanje u sportskim aktivnostima tijekom školovanja:

- Milanu Vesiću, IV2 TR za sudjelovanje u atletici, košarki i odbojci

- Antunu Sarađenu, IV. b TR za sudjelovanje u nogometu

- Ivanu Pindriću, IV. a ET za sudjelovanje u atletici

- Nenadu Nikšiću, III2 JMO za sudjelovanje u odbojci i atletici

- Lazaru Lemajiću, IV1 ET za sudjelovanje u odbojci

- Nikoli Kosiću, IV1 ET za sudjelovanje u nogometu

Dodjeljene su  nagrade najboljim učenicima nezavršnih razreda na kraju 2015./2016. godine, a to su:

1. razred – Antun Kuzmić I. b JMO i Marko Lazić, I2 TR

2. razred – Marina Čuturić, II. a EKT